• Паралімпійці навчатимуться з британським професором в Центрі лідерства УКУ

  У п’ятницю, 3 березня члени Паралімпійської збірної команди України візьмуть участь у програмі «Розвиток лідерського характеру» у Центрі лідерства Українського католицького університету. Проводитиме курс Лукас Монзані, професор Плімутського університету (Велика Британія), науковий співробітник університету у Валенсії (Іспанія) та Франкфурті (Німеччина).

  Читати далі...
 • Центр лідерства УКУ запрошує на навчальні програми з Лукасом Монзані

  Центр лідерства УКУ запрошує у лютому та березні на дві навчальні програми за участі професора Плімутського університету (Великобританія) Лукаса Монзані.

  Читати далі...
 • Лідерство в дії
  03 Листопада 2016 Центр лідерства УКУ

  Пригадую, як до мене років десять тому, коли я працювала директором МВА програм, підійшов один з учасників Executive MBA (звичайно дуже добре самореалізований успішний управлінець, власник) і запитав: а як поширювати цінності в організації?

  Читати далі...
 • Чому характер має значення?
  01 Листопада 2016 Центр лідерства УКУ

  Мені особисто дуже пасує те, що останні три роки я можу працювати в колі однодумців, де кожну розмову, дискусію, навчальне заняття можна починати з розмови про цінності у бізнесі. І останнім часом все більше власників бізнесу та топ-менеджерів доєднуються до розуміння того, що цінності це не «пуста філософія».

  Читати далі...
 • «Час лідерства і довіри»: у Львові відкрили Центр лідерства УКУ

  20 жовтня в Українському католицькому університеті відбулася презентація Центру лідерства УКУ. Місія центру – зробити прорив в дослідженнях теми, методології та навчанні лідерству. Виконавчий директор Центру лідерства УКУ, професор LvBS Андрій Рождественський прочитав лекцію на тему «Нове суспільство: погляд лідера» та розповів про плани розвитку Центру: «Якщо говорити про візійні речі, то хочемо бут визнаними серед українських практиків і дослідників як експерти світового рівня. І віримо, що у майбутньому зможемо допомагати нашими кейсами світові».

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!