• Intro 2017: Людина майбутнього

  23 березня Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на сьому щорічну візійну конференцію INTRO на тему «Людина майбутнього». Українські та міжнародні експерти та підприємці зустрінуться у Львові, аби обговорити те, яким буде бізнес майбутнього? чи зможемо ми дотримуватися етичних норм, не припиняючи розвиток технологій? чого очікувати від освоєння космосу? Організатором заходу є Візійний центр LvBS.

  Читати далі...
 • Лідерство, що базується на характері: чи вдасться Україні зробити його системним? (відео)
  20 Грудня 2016 Візійний центр

  «Кожен, хто пірнає і розпочинає бійку, має навчитися системності», а «суперника можна злякати лише впертістю, цінностями і розумінням того, що ти робиш»: яким має бути лідерство в сучасній Україні, що його супроводжує та які виклики стоять перед ним – говорили учасники відвертої дискусії #IntroTalk у новому Центрі УКУ у Києві.

  Читати далі...
 • Час на сакральне мистецтво. Секрети іконопису від школи «Радруж»
  20 Грудня 2016 Візійний центр

  Настав чудовий час для сакрального мистецтва. Ікона стає ближчою і зрозумілішою кожному, хто нею цікавиться чи то духовно, чи то мистецьки. Іконописна школа «Радруж», що діє в Українському Католицькому Університеті у Львові, дає можливість кожному спробувати себе в іконописі як в мистецтві та духовній практиці.

  Читати далі...
 • reflexio. Надихаюча програма для лідерів

  Думати. Творити. Змінювати. Саме під таким гаслом 2-4 лютого Візійний центр LvBS проводить надихаючу програму для лідерів. Унікальність reflexio у неповторності пережитих емоцій, вражень, думок, висновків. Ми створюємо атмосферу та наповнюємо програму так, щоб учасники змогли подивитись на звичні речі по-іншому.

  Читати далі...
 • Intro Talk у Києві: Leadership based on character

  2 грудня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на Intro Talk у Києві на тему «Leadership based on character: Як нові практики трансформують суспільство?». Захід відбудеться з нагоди відкриття у столиці центру Українського католицького університету та у межах підготовки до щорічної конференції Intro.

  Читати далі...
 • Intro Talk: Як соціальне підприємництво змінює наше уявлення про бізнес?
  25 Жовтня 2016 Візійний центр

  «Колись у світі буде існувати тільки соціальне підприємництво. Вже зараз вам приємно подумати про бізнес, який вирішує соціальну проблему, але при цьому дозволяє заробляти гроші. Соціальне підприємництво – це еволюція бізнесу у щось більше і про це треба поговорити».

  Читати далі...
 • Intro talk: Як соціальне підприємництво змінює наше уявлення про бізнес

  Візійний центр LvBS розпочинає серію заходів Intro talk в межах підготовки до щорічної весняної конференції Intro. Вже 4 листопада ми запрошуємо на першу зустріч у форматі public talk на тему «Як соціальне підприємництво змінює наше уявлення про бізнес».

  Читати далі...
 • Етика у бізнесі: брехня краде ваш ріст
  07 Жовтня 2016 Візійний центр

  Цієї весни у Парижі відбулася перша авторська програма Адріана Сливоцького «Business Design T&T: Today and Tomorrow» від Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). У програму увійшло п’ять навчальних блоків для формування комплексного бачення своєї компанії, серед яких міграція цінності, моделі прибутку та проривний бізнес-дизайн, сила бренду і попит, мегатренди, а також – історія бізнесу та етика. На цій темі пропонуємо зупинитися, щоб на прикладах найуспішніших та найбагатших стратегів, магнатів та бізнесменів з’ясувати, чому етичність впливає на успішність бізнесу, та як вона пов’язана з міграцією цінності. Далі – пряма мова провідного бізнес-футуролога світу, що двічі входив у рейтинг світових бізнес-мислителів Thinkers 50, Адріана Сливоцького.

  Читати далі...
 • Микола Скиба: Креативна індустрія в Україні має бути глобальною
  05 Травня 2016 Візійний центр

  Що таке креативна економіка і чи є вона в Україні? Етнолог, арт-критик, директор «Агенції культурних стратегій» Микола Скиба вважає, що креативна економіка там, де платять за ідеї та цінують думку. «Я познайомився з цим поняттям 10 років тому і зрозумів, що цим треба брати і займатися. Починаєш з найпростішого чим можеш керувати – твої слова твої думки і з цього скласти свій перший продукт. Креативні індустрії дали мені змогу синхронізуватися зі своїм часом», – розпочав він свій виступ на Візійній конференції Intro-2016 у Львові. Як цю сферу розвивати у нашій країні – читайте в ексклюзивному інтерв’ю з Миколою Скибою.

  Читати далі...
 • «Наша зневіра не має виправдання. Беріться до роботи», – Блаженніший Любомир Гузар
  25 Квітня 2016 Візійний центр

  «Нам не можна і не треба втрачати надії на кращі часи. Замість того, аби зневіритися, беріться до роботи», – на Книжковому Арсеналі у Києві Блаженніший Любомир Гузар презентував нову книгу «Де скарб Твій...».

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!