• Чого бізнес може навчитися в акторів?
  14 Лютого 2017 LvBS

  Здавалося б, чого бізнес може навчитися в акторів? Та коли навчання проходить не лише за партами, можливості до відкриття нового тільки розширюються. Лише у LvBSтвориться подібна гармонія, і учасникам програм допомагають відчути власне тіло та голос, а також зняти напругу від шаленого ритму життя актори театру ім. Леся Курбаса.

  Читати далі...
 • Універсальної пігулки «захисту» від кібератак не існує. Але існують дієві інструменти– Олег Дерев’янко
  13 Лютого 2017 LvBS

  Чарівної пігулки для захисту бізнесу від кібератак не існує. У світі наразі немає таких технологій, які б забезпечували гарантії захисту від кібератак. Це стосується і рівня персональних комп’ютерів, ноутбуків чи гаджетів, і інформаційних систем бізнесу будь-якого рівня теж. Але є дієві інструменти з кібербезпеки як для малого, так і великого бізнесу, про які поговоримо далі – говорить в інтерв’ю для Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) Олег Дерев’янко, співзасновник і президент Kyiv Cyber Academy, співзасновник і голова ради директорів ISSP.

  Читати далі...
 • Секрети «Укртелекому» – пеший візит з серії Alumni Company Visits
  21 Жовтня 2016 LvBS

  LvBS розпочала серію зустрічей Alumni Company Visit, яку ініціювали випускники програми KEMBA. Суть зустрічей - відвідати компанію, власником чи топ-менеджером якої є випускник LvBS. Це дає можливість краще познайомитися та розширити горизонтальні зв'язки між випускниками усіх чотирьох довготермінових програм LvBS. Водночас, це добра нагода відвідати компанії, на які зазвичай доволі обмежений доступ. Першою організацією, яку відвідали 20 жовтня випускники, стала Львівська філія ПАТ "Укртелеком" (керуюча філія Західного макрорегіону), куди запросив випускників Віктор Піддубний, CFO цієї філії та випускник програми KEMBA LvBS.

  Читати далі...
 • Жіноче лідерство: стати рушієм змін. Ольга Сивак
  11 Жовтня 2016 LvBS

  Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) продовжує збирати думки успішних українок про лідерство. Чим воно є та які його ознаки? Чи можна/варто шукати різницю між жіночим та чоловічим лідерством? Чому досі вислів «жінка-лідер» може викликати у нашому суспільстві поблажливу посмішку? Для пошуку відповідей у межах проекту «Жіноче лідерство: стати рушієм змін» відомі жінки ділитимуться власним досвідом, розповідатимуть про виклики у своєму професійному і персональному житті, а також розповідатимуть історії успіху.

  Читати далі...
 • Марілья Лобо: Не шукайте героїв, вчіться на своїх помилках! – LB.UA
  27 Вересня 2016 LvBS

  «Українці та бразилійці мають більше спільного, ніж ми можемо собі уявити. Вони трохи сором’язливі, але доброзичливі та відкриті. А ще у наших країн непроста історія», – каже бразильська креативна підприємиця Марілья Лобо, яка на запрошення Львівської-бізнес-школи УКУ приїхала викладати до Львова.

  Читати далі...
 • Великий старт LvBS 2016 для інноваторів та HR-фахівців
  23 Вересня 2016 LvBS

  “We can not avoid learning!” - під таким гаслом розпочали навчання на магістерських програмах Львівської бізнес-школи УКУ нові учасники MA in Human Resources and Organization Development та MSc in Innovations and Entrepreneurship.

  Читати далі...
 • Жіноче лідерство: стати рушієм змін. Мар'яна Возниця
  16 Вересня 2016 LvBS

  LvBS започатковує проект «Жіноче лідерство: стати рушієм змін», у межах якого відомі жінки ділитимуться власним досвідом лідерства, розповідатимуть про виклики у своєму професійному і персональному житті, а також розповідатимуть історії успіху.

  Читати далі...
 • «Зона прибутку»: Візія, актуальна поза часом
  15 Вересня 2016 LvBS

  14 вересня у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) відбулася презентація першого українського перекладу книги провідного бізнес-футоролога світу Адріана Сливоцького «Зона прибутку» («Profit Zone»). Володимир Нетак, директор Видавництво УКУ, розповів під час презентації, що ідея видати цю книгу виникла півроку тому: «Це дуже амбітна ціль для видавництва і ми з нею впорались».

  Читати далі...
 • Шоджі Шіба в LvBS: Проривний менеджмент – це не слідувати процесам, а самому їх творити!
  12 Вересня 2016 LvBS

  Відомий японський експерт з питань менеджменту, що навчався у батька японського «дива» Едварда Демінга, володар премії Демінга, у минулому викладач у Massachusetts Institute of Technology (MIT), професор Шоджі Шіба прочитав 9 вересня закриту лекцію у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS). Він розповів про свій досвід у творенні проривного менеджменту для індустрій в Угорщині, Індії та США, а також поділився думками щодо лідерства.

  Читати далі...
 • Львівська бізнес-школа УКУ отримала міжнародну акредитацію CEEMAN IQA
  07 Вересня 2016 LvBS

  Оцінка кваліфікації CEEMAN IQA забезпечує міжнародне визнання того, що акредитована установа не лише надає бізнес-освіту та займається дослідженнями, дотримуючись найвищих міжнародних стандартів якості, але й відповідає потребам клієнтів та робить внесок в розвиток середовища, в якому працює. Ця оцінка зокрема свідчить пропрагнення до постійного вдосконалення та інновацій, а також про високий рівень корпоративної та лідерської відповідальності.

  Читати далі...

Якщо Ви залишали інформацію про себе, вам достатньо ввести email:Якщо Ви не залишали інформації про себе, скористуйтесь, будь ласка,
даним посиланням!Повернутись назад!